+372 5371 5972

KÜSI PAKKUMIST

MADHAT
ADVERTISING

3M & SOLAR SCREEN

TURVAKILE – muuda aknad
vastupidavaks TURVAklaasiks 

Muuda turvakilega aknad purunemisele vastupidavamaks!

Turvakilede eesmärk on ära hoida klaasi purunemine, olgu selle põhjuseks siis vandalism, plahvatus või mõni muu juhtum.

3M ja SOLAR SCREEN turvakiled ei lase klaasil puruneda paljudeks väikesteks tükkideks vaid hoopis seovad klaasi tervikuks.

Turvakilesid võib paigaldada igale klaaspinnale, kiled ei vaja hooldamist ja kestavad aastaid. Paigaldades läbipaistva või toonitud turvakile mistahes klaaspinnale, muudame käesoleva pinna tõhusalt vastupidavaks turvaklaasiks!

 

Turvakilede kasutuskohad:

  • vaateaknad
  • poodide/kaupluste uksed
  • eramud
  • lasteaiad
  • haiglad
  • autoklaasid

3M turvakiled on maailma parima garantiiga turvakiled!

3M Scotchshield Ultra Series – kõige tõhusamad ja ka kõige paksemad turvakiled maailmas. Lisades raamile spetsiaalse 3M ankurdusüsteemi, on sissetungimine võimatu. Niiöelda pommikindlaks loodud. Ultra S600 ja Ultra S800.

3M Safety Series – killu ja -sissemurdmisvastased kiled. Enimkasutatavad kiled sisepindadele: S40-S140 erineva paksusega turvakiled.

3M Safety Exterior Series – välispidised turvakiled S40EX ja S70EX

3M Ultra Combination Films – päikesekaitse ja turvakiled kombineerituna. nt. Ultra Neutral S35 või Ultra PR70 (Ultra 600 turvakile koos Prestige70 päikesekaitsekilega)

Kõik 3M turvakiled on vastavuses EU normide ja direktiividega: EN12600, 2B2, 1B1, EN356, P1A. vastaval kilel siis vastav klassifikatsioon.

ERIOTSTARBELISED TURVAKILED

SOLAR SCREEN® 2-in-1 turvakiled on fusioon suurest resultatiivsusest, tagasihoidlikkusest ja turvalistest omadustest kõigile teie akendele. Kilede täiendav paksus ja spetsiaalne võimendatud liimikiht pakuvad kaitset klaasi purunemise ja muude ohtude eest. kiled on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes.

SOLAR SCREEN® Special Security kiled on mõeldud kasutamiseks spordisaalides või tantsustuudiotes, kasutusalaks peamiselt peeglid.

SOLAR SCREEN® Anti-fog ja anti-bacteria kiled on mõeldud kohtadesse, kus temperatuurikõikumised on märkimisväärsed – vannitoad, spordkilubid, ujulad. Need kiled hoiavad ära klaaside-peeglite uduseks minemise, vannitubades ei lase bakteritel vohada.

VAATA KOGU KILEVALIKUT TOOTJA KODULEHELT

SOLAR SCREEN® SPECIAL ANTI-GRAFFITI EHK GRAFFITI VASTANE KILE

Graffiti’d ja muud sodimised-sirgeldused klaasidel ja seintel on pidev kulukoht omavalitsustele/omanikele. Lahenduseks on SOLAR SCREEN® Special Anti-graffiti kile, mis on taskukohane ja pakub efektiivset kaitset vandalismi eest.

Kriimustuskindel lisakiht annab kiledele ekstra kaitset kriimustuste ja teatud värvide-lakkide vastu, mida on võimalik puhastada alkoholiga, sellega kilet ise mitte rikkudes.

Kilede eeliseks on veel, et kui isegi värve ei õnnestu eemaldada, või kriimustused liiga sügavad – on võimalik vana kile asendada lihtsalt uuega. Need kiled omavad omakorda veel M1 tulekindlus sertifikaati.