logo

Turvakiled

Turvakilede eesmärk on ära hoida klaasi purunemine. Turvakiled ei lase klaasil puruneda paljudeks väikesteks tükkideks vaid hoopis seovad klaasi tervikuks.

SOLAR SCREEN

TURVAKILED

Turvakilede eesmärk on ära hoida klaasi purunemine, olgu selle põhjuseks siis vandalism, plahvatus või mõni muu juhtum. SOLAR SCREEN® turvakiled ei lase klaasil puruneda paljudeks väikesteks tükkideks vaid hoopis seovad klaasi tervikuks. Turvakilesid võib paigaldada igale klaaspinnale, kiled ei vaja hooldamist ja kestavad aastaid. Paigaldades läbipaistva või toonitud turvakile mistahes klaaspinnale, muudame käesoleva pinna tõhusalt vastupidavaks turvaklaasiks!

Kasutuskohad:

  • vaateaknad
  • poodide/kaupluste uksed
  • eramud
  • lasteaiad
  • haiglad
  • autoklaasid

SOLAR SCREEN 2-in-1

ERIOTSTARBELISED TURVAKILED

SOLAR SCREEN® 2-in-1 turvakiled on fusioon suurest resultatiivsusest, tagasihoidlikkusest ja turvalistest omadustest kõigile teie akendele. Kilede täiendav paksus ja spetsiaalne võimendatud liimikiht pakuvad kaitset klaasi purunemise ja muude ohtude eest. kiled on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes.

SOLAR SCREEN® Special Security kiled on mõeldud kasutamiseks spordisaalides või tantsustuudiotes, kasutusalaks peamiselt peeglid.

SOLAR SCREEN® Anti-fog ja anti-bacteria kiled on mõeldud kohtadesse, kus temperatuurikõikumised on märkimisväärsed - vannitoad, spordkilubid, ujulad. Need kiled hoiavad ära klaaside-peeglite uduseks minemise, vannitubades ei lase bakteritel vohada.

SOLAR SCREEN® Special Anti-graffiti ehk graffiti vastane kile

Graffiti'd ja muud sodimised-sirgeldused klaasidel ja seintel on pidev kulukoht omavalitsustele/omanikele. Lahenduseks on SOLAR SCREEN® Special Anti-graffiti kile, mis on taskukohane ja pakub efektiivset kaitset vandalismi eest. Kriimustuskindel lisakiht annab kiledele ekstra kaitset kriimustuste ja teatud värvide-lakkide vastu, mida on võimalik puhastada alkoholiga, sellega kilet ise mitte rikkudes. Kilede eeliseks on veel, et kui isegi värve ei õnnestu eemaldada, või kriimustused liiga sügavad - on võimalik vana kile asendada lihtsalt uuega. Need kiled omavad omakorda veel M1 tulekindlus sertifikaati.

Kasutuskohtadeks avalikud paigad nt. bussipaviljonid, tunnelid, avalikud teenused jne..