logo

Teenused

Päikesekaitsekile aknale, seinakleebised (sisustuskile seintele), dekoratiivkile klaasile, mööblikile ning turvakile müük ja paigaldus.

Päikesekaitsekiled

3M, SOLARSCREEN PÄIKESEKAITSEKILED

Hoolikalt paigaldatud päikesekaitsekile, ükskõik millisele klaasile, pakub efektiivset soojusisolatsiooni talvel ja märkimisväärseid eeliseid suvekuudel:

  • väga hea päikesesoojuse tõrjumine (peegeldus kuni 98% infrapunakiirgusest)
  • päikesest tingitud pimestuse vähendamine kuni 99%
  • kliimaseadmete kulude märkimisväärne vähenemine
  • peaaegu täielik UV kiirguse peegeldumine

Päikesekaitsekiled aitavad parandada üleüldist isolatsiooni ja vähendada või koguni kaotada konditsioneeri vajalikkuse.

Sisustus- ja dekoratiivkiled

COVERSTYL'

CoverStyl' on maakeeli mööblikile, millega võib katta pea kõiki pindu. Üle 500 erineva värvi, mustri ja tekstuuriga vinüülkile tootevalik pakub kiireid ja odavamaid lahendusi traditsioonilisele renoveerimisele - jäävad ära pikad tööajad ja kokkuhoid uute vahendite pealt.

Tõetruusi materjali mustreid on nii puidu, kivi, naha, metalli, marmori, glitteri ja täisvärvi lahendusteni. Lai valik värve, mustreid ja tekstuure, millega katta uksi, raame, seinu, klaase, mööblit jne - kõike seda vastavuses EU sertifikaatidele.
Vastupidavaid ja kauakestvaid kilesid paigaldame kordi kiiremini võrreldes traditsiooniliste väljavahetamise meetoditega, seda kõike ilma Teie äritegevust häirimata.
Ideaalne lahendus hotellidele, kaubanudus- ja restoranipindadele, kus välise ilme värskendamine maksab ja graafikud on kriitilise tähtsusega.

Dekoratiivkiled klaasidele ja akendele

3M FASARA, SOLARSCREEN® DESIGN

3M FASARA seeria või SOLARSCREEN DESIGN seeria dekoratiivkiled klaasidele lisavad Teie töökohale privaatsust, valguse läbipääsu piiramata. Tootevalikus on üle 100 eeldisainitud mustri, millega oma kontoriseinu katta või sissekäiku esile tõsta. Dekoratiivkile hoiab ära ka klaasi kildudeks minemise, selle purunemise korral, samuti hoiavad eemale 95% UV-kiirgusest (peamine pleekimise põhjus) ja ei vaja erilist hooldamist.

Turvakiled

3M & SOLARSCREEN SAFETY

Kas tööl, kodus või avalikus ruumis, õnnetused ja vandalism võivad klaasipaneeli purustada tuhandeteks ohtlikuteks kildudeks. 3M, SOLAR SCREEN turvakiled võib paigaldada igale klaaspinnale, mis muudab need hooldusvabadeks kaitseklaasideks aastateks.  Paigaldatuna tavalisele klaasile, meie läbipaistvad või toonitud turvakiled seovad  koheselt klaasipinnaga, muutes selle vastupidavaks turvaklaasiks.