+372 5371 5972

KÜSI PAKKUMIST

MADHAT
ADVERTISING

Väga soodne viis oma elu- ja tööruumide välimuse uuendamiseks.

3M DI-NOC mööblikiled

3M DI-NOC kõrgekvaliteetsed
sisustus- ja dekoratiivkiled

Näeb välja väga tõetruu.

Väga soodne viis oma elu- ja tööruumide välimuse uuendamiseks.

Lihtne ja kiire paigaldus.

Sinule sobilik interjöör ilma suurema kärata.

3M DI-NOC sisustuskiled on ideaalne ja väga soodne võimalus oma mööbli ja sisekujunduse värskendamiseks. Imiteerida on võimalik sisustuskilega pea igat materjali ja pinda.

DI-NOC kilede paigaldamine on kiire ja ei sega ruumide kasutajaid. 3M DI-NOC mööblikiled annavad sulle sadu erinevaid võimalusi oma kodu ja muude ruumide disaini ja ilmet üleöö muuta. Värskenda oma aegunud stiiliga kodu minimaalse töö ja vaevaga. Pole lärmi ja pole tolmu.

 

  • Kiire ja lihtne paigaldus lubab sul muuta pea igasuguse pinna välimust 24 tunniga!
  • Mööblikile disain on väga kvaliteetne ja imiteerib naturaalseid materjale jättes puhta ja „kalli (high-end)“ välimuse.
  • Abstraktsed, matid ja värvilised sisustuskiled nakkuvad hästi mitmete erinevate pindadega nagu puit, klaas ja metall.
  • 3M DI-NOC dekoratiivsete viimistluskiledega uuenda hoone uksed, seinad, laed, aknad, mööbel jne.
3m sisustuskiled
3m sisustuskilede paigaldus
3m kilede paigaldamine

3M DI-NOC sisustuskiledel on mitmeid eeliseid

Uuenda oma kodu või kontori välimust ilma suurema kärata ja kuluta. Tavaliselt on elu või tööpindade aegunud välimuse uuendamine ja parandamine väga aeganõudev ja tüütu tegevus. 3M Di NOC kiled aga päästavad sind suuremast remondivaevast.

Mõned 3M Di NOC dekoratiiv- ja viimistluskilede eelised:

 

Väga töökindel

3M kilesi on väga lihtne paigaldada. 3M™ Comply™ liimitehnoloogia elimineerib kilealuste õhumullide tekkimise võimaluse ja nakkub väga hästi mitmete erinevate pindadega.

W

Üli vastupidav

3M DI NOC kiled on väga vastupidavad ja näevad head välja ja püsivad hästi seinas ka peale mitmeaastast kasutust. Garantii on 5-10 aastat olenevalt pinna tüübist, millele kilesi paigaldatakse. Uuri rohkem.

Loodussõbralik

3M DI NOC kiled säästavad loodust. 3M kiled on hiljem lihtne ümber töödelda ja taaskasutada. Samuti jääb 3M kilede puhul järgi väga vähe jääkprodukti. Säästa raha ja loodust.

Lihtne hooldada

3M DI NOC taluvad väga hästi erinevate puhastusvahenditega ja veega hooldamist. Samuti on 3M viimistluskilesi väga lihtne parandada, kui kile peaks viga saama, erinevalt puidust või vineerist. Paranduskohti on hiljem väga raske märgata. Kile parandamise kohta rohkem siit.

Lihtne paigaldada mitmetele erinevatele pindadele.

3m kilede valdkonnad