+372 5371 5972

KÜSI PAKKUMIST

MADHAT
ADVERTISING

MÖÖBLIKILE COVER STYL’

Eesti esimene ametlik Cover Styl paigaldaja

SolarScreen Cover Styl’ kõrgekvaliteetsed sisustus- ja mööblikiled

SolarScreen Cover Styl on kõrgekvaliteetne sisustus- ja dekoratiivkilede tootesari, mis sobib hästi uuendamaks Teie hoone interjööri, olgu tegemist siis kaubanduskeskuse, hotelli, poe või lihtsalt kodumajaga. Mööbli kiletamine on tõusev trend renoveerimises.

Antud vinüülkiled on toodetud kvaliteetse liimikihiga, millel on hingavad õhukanalid. See tähendab, et jääb ära eraldi liimiga mäkerdamine ja paigaldus on selle võrra palju kiirem ja puhtam. Lai valik erinevaid tekstuurseid mustreid ja värve annavad Teie sisustusele uue ilme.

Cover Styl materjale võib paigaldada pea igale aluspinnale nagu seinad, laed, uksed (ka tulekindlad uksed), mööbel jne… võimalused on pea lõputud.

LAE ALLA COVERSTYL BROŽÜÜR

COVER STYL’ SISUSTUSKILED ON LOODUSSÕBRALIKUD

Cover Styl katete tootmisprotsessil eemaldatakse kilede koostisest kahjulikud kemikaalid, muutes materjalid keskkonnasõbralikeks.

  •  Vaba erinevatest kahjulikest metallidest (tina, kaadium, elavhõbe, kroom jt)
  •  Puududb formaalaldehüüd (HCHO), substants mis põhjustab “haige maja” sündroomi.
  •  Samad ohutusstandardid nagu tapeedil ja kartongil, aga paremad omadused
  •  Suurepärased mikroobide- ja hallitusvastased omadused, mis aitavad säilitada meeldiva elukeskkonna.

Cover Styl’ sisustuskiled on loodussõbralikud, tulekindlad ja nende töökindlus on tõestatud sertifikaate väljastatavate institutsioonide poolt.

Nimelt on materjal vastavuses tänapäeva standartidega: Tulekindluse cert (EN 13501-1), Vastavus EU standartitega (AUTO DECLARATION ce), Merendus (IMO), Antibakteriaalne (EN 13501-1),
Ohtlikud orgaanilised ühendid (COV), ohtlikud kemikaalid (ROHS).

Cover Styl’ tootevalikus on üle 1000 erineva mustri, täpsema info ja spetsifikatsioonid iga erineva valiku kohta leiate CoverStyl‘i enda kodulehelt.

Allpool väike tutvustav video misasi see Cover Styl täpsemalt on ja mõned before-after pildid. Vaadake kindlasti ka teisi Cover Styl videosid SolarScreeni Youtube lehelt!

Madhat omab CoverStyl paigaldamise ja müümise sertifikaati. Vaata sertifikaati. Madhat on Eesti esimene ametlik Cover Style paigaldja eestis, aastast 2017.

Hinnapakkumise jaoks oleks tarvis kleebitavate pindade/paneelide mõõte: laius x kõrgus, paneelide paksus ja kogused.