logo

CoverStyl’

CoverStyl' sisustuskleebised ja dekoratiivkiled, sh. mööblikile. CoverStyl' sisustuskleebised, dekoratiivkiled ja mööblikile on loodussõbralikud.

Sisustuskleebised ja dekoratiivkiled

COVERSTYL'

SolarScreen CoverStyl' on kõrgekvaliteetne sisustus- ja dekoratiivkilede tootesari, mis sobib hästi uuendamaks Teie interjööri, olgu tegemist siis kaubanduskeskuse, hotelli, poe või lihtsalt kodumajaga.
Antud vinüülkiled on toodetud kvaliteetse liimikihiga, millel õhukanalid. See tähendab, et jääb ära eraldi liimiga mäkerdamine ja paigaldus on selle võrra kiire ja puhas töö. Lai valik erinevaid tekstuurseid mustreid ja värve annavad Teie sisustusele uue ilme.
CoverStyl' materjale võib paigaldada pea igale aluspinnale nagu seinad, laed, uksed (ka tulekindlad uksed), mööbel jne... võimalused on pea lõputud.

CoverStyl' sisustuskiled on loodussõbralikud

CoverStyl katete tootmisprotsessil eemaldatakse kilede koostisest kahjulikud kemikaalid, muutes materjalid keskkonnasõbralikeks.

  •  Vaba erinevatest kahjulikest metallidest (tina, kaadium, elavhõbe, kroom jt)
  •  Puududb formaalaldehüüd (HCHO), substants mis põhjustab "haige maja" sündroomi.
  •  Samad ohutusstandardid nagu tapeedil ja kartongil, aga paremad omadused
  •  Suurepärased mikroobide- ja hallitusvastased omadused, mis aitavad säilitada meeldiva elukeskkonna.

CoverStyl' sisustuskiled on loodussõbralikud, tulekindlad ja nende töökindlus on tõestatud sertifikaate väljastatavate institutsioonide poolt. Nimelt on materjal vastavuses tänapäeva standartidega: Tulekindluse cert (EN 13501-1), Vastavus EU standartitega (AUTO DECLARATION ce), Merendus (IMO), Antibakteriaalne (EN 13501-1),
Ohtlikud orgaanilised ühendid (COV), ohtlikud kemikaalid (ROHS).

CoverStyl' tootevalikus on üle 650 erineva mustri, täpsema info ja spetsifikatsioonid iga erineva valiku kohta leiate CoverStyl'i enda kodulehelt.

Allpool väike tutvustav video misasi see CoverStyl' täpsemalt on ja mõned before-after pildid. Vaadake kindlasti ka teisi CoverStyl' videosid SolarScreeni Youtube lehelt!