logo

Dekoratiivkiled

Spetsiaalsed kiled akendele ja klaaspindadele. Akende ja klaaspindade kiled lisavad privaatsust: mattkiled, peegelkiled, mustritega kiled, liivapritsikiled.

3M Fasara & SOLARSCREEN Design

DEKORATIIVKILED KLAASPINDADELE

3M FASARA ja SOLAR SCREEN Design dekoratiivkiled lisavad privaatsust Teid ümbritsevale keskkonnale. Valguse läbipääsu vähendamata on võimalik disainida just teile meelepärane kontorisein või tõsta esile mõnda sissekäiku. Kiled pakuvad ka lisaturvalisust, kui peaks õnnetusjuhtumi korral klaas purunema - klaas ei kuku kildudeks. Käesolevad dekoratiivkiled ei vaja erilist hooldust ning lisaks veel püüavad kinni 95% UV-kiirtest - peamine mööbli/materjali pleekumise põhjus.

Mattkiled klaasidele ja akendele

Niinimetatud "liivapritsi", "frosted" kiled on ideaalsed tagamaks privaatsust kodus või kontoris. Materjali võib kasutada, et piirata nähtavust kogunisti või osaliselt, kasutuskohad: laoruumid, kontorid, laboratooriumid, rõdupiirded, pesuruumi uksed jne. Väga tõhusad vähendamaks päikesest tulenevat eredust. Peamiselt läbipaistmatud kiled lubavad piisavalt päevavalgust läbi, nii et viimase kasutegureid ei mõjutata.

Antud mattkiled on saadaval ka erivärvides ja läbipaistvatena, milledega teie vaateaknad muutuvad teistest erilisemaks!

3M & SOLAR SCREEN dekoratiivkiled

3M FASARA ja SOLAR SCREEN Design valikus on rohkelt erinevate mustritega kilesid, millede seast leiab igaüks omale meelepärase. Fasara ja  Design seeria kilede plussiks on, et kontoriseina projekteerides jääb ära eraldi disaineri töö + printimine. Lihtsalt vali omale meelepärane muster ja telli paigaldus!