+372 5371 5972

KÜSI PAKKUMIST

MADHAT
ADVERTISING

Täname!

Vastame Teile peatselt! Kiiremate küsimuste korral kindlasti helistage. 

Päikesekaitsekiledele 10 AASTANE garantii!

Võta ühendust ja meie kogenud tiim leiab Teile lahenduse

Helista meile

+372 5371 5972

Saada meile sõnum

info(at)madhat.ee

Mida pead teadma

Kas kile võib põhjustada klaasi purunemise?

Jah, võib küll. Aga ainult päikesekaitsekile võib seda teha – siis, kui on paigaldatud sobimatu kile ilma klaasitesti tegemata ja riske hindamata. Põhjuseks on soojuspaisumine ja sellest tingitud termiline stress.

 

Mis on riskihindamine?
Kuidas hinnata töö kvaliteeti?

Kiletatud klaasi läbipaistvus ja visuaalne kvaliteet ei ole võrdsed kiletamata klaasi visuaalse kvaliteediga. Järgnevad kriteeriumid kehtivad ainult paigaldatud aknakiledele, mitte klaasipinnas esinevatele võimalikele defektidele.

Kuidas aknakilet pesta?

Investeering aknakiledesse on väärt erilist hoolt, sest tagab Teile rahulolu ja aknakilede suurepärase toimimise paljudeks aastateks.

Kilepind ei ole sama tugev kui klaaspind. Seepärast valige puhastusvahendid, mis kilet ei kriimusta: sobivad pehmed rätid või käsnad. Kasutage rohkem vett või pesuainet, kui tavaliselt. Alustage pesemist horisontaalsete tõmmetega piki akna ülemist äärt ja jätkake ülevalt alla tõmmetega uhtudes mustuse allserva. Pesemiseks sobivad tavapärased aknapesuained.

Kui pesete üheaegselt akna sise- ja välispinda, kasutage pesemiseks erinevaid vahendeid ja vahetage vett, sest välispinna pesemiseks kasutatud vesi sisaldab tolmuterakesi, mis võivad kilepinda kriimustada. Kui kile on välispinnal, peab olema eriti hoolikas. Välispinna pesul kasutage ohtralt vett, et tolmuterad maha uhtuda. Kuivatage pehme räti või pehme kummikaabitsaga.

Akende hägusus pärast kile paigaldamist on ajutine. Seda põhjustab paigaldamiseks kasutatud vesi, mille kuivades kleepub kile tihedasti klaasile ja udusus kaob.

NB!  30 PÄEVA JOOKSUL PEALE PAIGALDAMIST EI TOHI AKNAID PESTA!  Kile alles kuivab.
NB! PESEMISEKS ÄRGE KASUTAGE KAREDAID HARJU, NUUSTIKUID ega LAHUSTEID!

Kas aknakile paigaldamine on kallis?

Ega head asja odavalt ei saa, ütleb rahvasuu. 

Sellega me oleme harjunud, et küttesüsteemi või ventilatsiooni ehitamine on kallis. Kvaliteetne päikesekaitsekile on kõrg-tehnoloogiline toode, mida efektiivsuse mõttes ongi õige võrrelda teiste kapitaalsete süsteemidega. 

Päikesekaitsekile võib anda suurema efekti kui ventilatsioonisüsteem. Kile kasulik tööiga ulatub juba kuni paarikümne aastani (tüübiti on eluiga erinev). Kilet paigaldavad kogenud spetsialistid. Kilel puuduvad püsikulud ja lisahooldused (kui pesemine välja arvata).

Iga hea asi on oma hinda väärt!

Mis võib aknakilet kahjustada?

3M kiled on kaetud patenditud, eriti tugeva,  kriimustuskindla kattega. Sellest hoolimata tuleb arvestada tõsiasjaga, et kile on ikkagi plast (polüester) ja pole tugevuselt võrreldav klaasiga.

Ärge puhastage kareda harja või nuustikuga, ärge kraapige noaga, ärge kasutage puhastamiseks lahusteid!

Tuul ja lendav tolm meie kliimas kilele kahju ei tee. Küll aga soovitame olla ettevaatlik välispinnakile pesemisel, kasutada palju vett ja pehmeid töövahendeid.