logo

SolarControl

SolarControl päikesekaitsekiled ning aknakiled - müük ja paigaldus. Spetsiaalsed kiled akendele ja klaasidele pakuvad tõhusat kaitset päikesesoojuse eest.

SolarControl

Päikesekaitsekiled

KÕRGTEHNOLOOGILISED AKNAKILED

Päikesekaitsekilede populaarsus on olnud jätkuvas kasvutrendis nende kasutuselevõtmisest alates 1970st aastatest. Arhitektid ja disainerid on propageerinud nende mitmekülgset kasutamist erinevate päikesest tulenevate probleemide likvideerimiseks. Need spetsiaalselt valmistatud kiled pakuvad taskukohast ja pikaajalist kaitset päikesesoojuse eest, vähendavad eredust ruumides, hoiavad ära mööbli,jm pleekumise toas ning aitavad ära hoida klaasi purunemist.

Päikesekaitsekiled pakuvad tõhusat kaitset suvel liigse kuumuse eest ja talvel toimivad hea isolatsioonina toasoojust mitte välja lastes. Töökoha/kodu temperatuuri langus suvekuudel on märkimisväärne ja silmadele hakkav eredus eemaldatakse pea täielikult. Uuringud näitavad, et töökoha akendele paigaldatud päikesekaitsekile tõstab koheselt peale paigaldust töötajate produktiivsust!

Päikesekaitsekiled mis filtreerivad välja uv ja infrapuna kiirgusspektri

Kasutades tehnoloogjaid, mis on kasutuses kosmoseuurimiskeskustes pakuvad SPECTRA ja CELSIUS kileseeriad akendele paigaldatuna revolutsioonilist soojustõrjet, mida ei suuda ükski teine aknakile.
Tänu spetsiaalsele sulamile kiles, eemaldatakse pea täielikult "thermal šoki" oht. Kiirte imendumine on poole võrra väiksem võrreldes standartsete aknakiledega.
SPECTRA JA CELSIUS CRISTAL KILED
---------------------------------
-Päikesekaitsekilede tehnoloogiline tipptase, pakkudes optimaalset tasakaalu läbipaistvuses ja efektiivsuses.
-selgelt läbipaistvad ja eemaldavad peegeldusi (Spectra 30C)
-pakuvad teile mugavamat elu/töö keskkonda, kaitstes teid päikesekuumuse eest
-hoiavad ära "kasvuhoone efekti" ja pakuvad olulist kokkuhuoidu konditsioneeri kulude pealt.
-neelavad 99,5% UV päikesekiirgusest.
-lasevad läbi üle 70% valgusest (Spectra 30 C)
-peegeldavad tagasi kuni 90% infrapuna kiirgust (Spectra 33 C)
-vähendavad talvist soojakadu ±10%
-kriimustuskindlad ja lihtsad hooldada.

SOOJUSISOLATSIOON
-----------------
Solarscreen termokiled vähendavad soojakadu talvel kuni 55% - näiteks SOLAR 65 ja SOLAR 85 kiled pakuvad järgmisi kasutegureid:
-Küttekulude vähenemist kuni 33% (sõltub hoone akende pindalast)
-Paranenud soojusisolatsioon läbi "külma seina" efekti eemaldamisega

KUIDAS AKNAKILE TÖÖTAB?
-----------------------
Talvekuudel väljub toasoojus peamiselt hoone avatäidete kaudu. Tulemuseks on soojakadu, mis toimub läbi kolme protsessi: radiatsioon, soojusjuhtivus ja konvektsioon.
Vaatame lähemalt kahte esimest protsessi:
1) Radiatsioon: Talvisel ajal eraldub palju toasoojust aknaraamide kaudu.
Paigaldades aknale päikesekaitsekile, peegeldub seesama soojus tagasi tuppa, luues niimoodi akende läheduses parema olemise.
2) Konvektsioon: On põhimõtteliselt soojuskadu õhust aknaklaasile ja seeläbi õue. Sama väljastpoolt tulev külm õhk aknaklaasile. Aknakile muudab nende kahe teguri koefitsenti paremaks.